2023-06-19

Z wizytą u Prezydenta Krakowa

15 czerwca uczennice naszej szkoły : Weronika Bugaj, Gabriela Ćwik i Martyna Pokusa uczestniczyły wraz z panią Iwoną Ćwik w niezwykłym spotkaniu z panem prezydentem Jackiem Majchrowskim. Podczas tej wizyty uczennice odebrały nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych aparatów fotograficznych  ufundowane przez Urząd Miasta Krakowa za sukcesy, które odniosły w Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka w kategorii fotografia. Dodatkową atrakcją przygotowana  dla naszych młodych artystek była niespodzianka w postaci zwiedzania Muzeum Fotografii przy ulicy Rakowickiej.
Dla naszych uczennic, ich opiekuna i całej naszej szkolnej społeczności  było to niezwykłe wydarzenie, które na długo pozostanie w naszych sercach.
https://www.krakow.pl/aktualnosci/272625,34,komunikat,krakow_wspiera_uczniow_w_rozwijaniu_pasji.html