2023-06-22

Turniej matematyczno-sportowy

W naszej szkole odbył się turniej matematyczno- sportowy dla klas 4- 6. Uczniowie pokonywali konkurencje sportowe na przemian z matematycznymi. Zadania były urozmaicone, sprawdzały sprawność fizyczną, umiejętność koncentracji i skupienia oraz wykorzystanie posiadanej wiedzy matematycznej w praktyce. Podczas konkursu uczniowie świetnie się bawili, a publiczność dodawała otuchy swoim klasom. Dziękujemy uczniom klas starszych za zaangażowanie i pomoc przy organizacji tego dnia. W końcowej klasyfikacji „na podium stanęli”: Klasy 4 miejsce I       Wojciech Zych miejsce II      Dawid Maślaniec miejsce III     Maciej Kudłacz Klasy 5 miejsce I       Mateusz Krzywda miejsce II      Franciszek Kuśnierz miejsce III     Adam Dawicki Klasy 6 miejsce I       Jakub Sochacki miejsce II      Maciej Marciniak miejsce III     Oliwier Bursa Kategoria Girls miejsce I       Martyna Pokusa miejsce II      Gabriela Ćwik miejsce III     Kornelia Haras Serdecznie GRATULUJEMY! Turniej zorganizowali pani Marta Żurek i pan Albert Swęd