2023-03-19

Dziękujemy za udział w akcji „Pieluszka od Zajączka”

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!!! Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję SKW „Pieluszka od zajączka” w ramach realizowanego programu „SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA”. Dzięki Waszym dobrym i wrażliwym sercom udało się zebrać materiały higieniczne i chemię gospodarczą dla podopiecznych ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci oraz ich rodzin. Ilość zebranych materiałów przerosła nasze oczekiwania. Serdeczne wszystkim dziękujemy! Podziękowanie również dla wolontariuszy, którzy pakowali do pudeł zebrane dary oraz Pana Pawła S. za pomoc w transporcie paczek do siedzimy fundacji na ulicę Dożynkową. Mamy nadzieję, że będziecie dalej pomagać z niewyczerpaną PASJĄ, która jest źródłem satysfakcji i radości.