2022-10-18

Dzień Papieski

17 i 18 października obchodziliśmy w naszej szkole Dni Papieskie. Upamiętniając postać Świętego Jana Pawła II zmontowany został film z tej okazji przez ucznia klasy VIIIb Mateusza Bieleckiego, a Siostra Beata i Pani Małgorzata, przygotowały quizy, konkursy, puzzle i krzyżówki zbliżające uczniom osobę polskiego Papieża. Oczywiście nie obeszło się bez „Barki”, „Lolka”, czy innych pieśni związanych z Ojcem Świętym. Uczestnicy otrzymywali nagrody, klasy dyplomy i słodkości. Było ciekawie, radośnie i miło. Zwłaszcza, że wszystko odbywało się w „Kawiarence u Lolka” stworzonej w naszej szkole specjalnie na tę okazję. Można tam było pośpiewać, oglądnąć plakaty wykonane przez uczniów, a poświęcone postaci Ojca Świętego ale również można było zjeść pyszne kremówki o których mówił niegdyś Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Polski. Wszystkim dziękujemy za ciekawie i miło spędzony czas. I zapraszamy znów za rok. Zdjęcia w galerii – fotograf Michał Kowalski kl. VIIa.
Next Post