2024-05-15

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Bezpieczna Szkoła za Gola

13 maja okazał się szczęśliwy dla naszych uczniów, którzy wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej „Bezpieczna Szkoła za Gola” organizowanym przez firmę Przybylski Security Systems Sp. z o.o. Nasi reprezentanci w składzie Tomasz Baran, Jakub Sochacki, Oliwier Bursa, Maciej Marciniak, Jan Ryba, Illia Kozachenko, Adam Dawicki, Franciszek Kuśnierz, Jan Kowal i Maciej Kudłacz zapewnili wszystkim widzom –  w tym gościom honorowym turnieju (m.in. Paweł Brożek) – prawdziwy rollercoster emocjonalny oraz pokaz efektownej gry. Zajęli  I miejsce,  nie tracąc nawet jednej bramki w całym turnieju!
Cała drużyna zaprezentowała się znakomicie,  natomiast na szczególne wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz Tomasz Baran, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a dodatkowo w spotkaniu półfinałowym w serii rzutów karnych skutecznie wykonał swoją 11
Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim osobom które oddały głos na naszą szkołę w głosowaniu przed turniejem, co umożliwiło nam start. Dzięki wsparciu całej naszej społeczności ten sukces jest jeszcze bardziej wyjątkowy.
Trzymajmy kciuki za naszych uczniów, ponieważ już niebawem kolejne emocje sportowe 😉