2023-11-20

Zbiórka karmy dla podopiecznych Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w SP 92

25października

    Międzynarodowy Dzień Kundelka

HAU… HAU…HAU…

 

Następna akcja za nami. Tym razem pomogliśmy naszym mniejszym przyjaciołom – zwierzakom.

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie uczniów i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na apel Szkolnego Koła Wolontariatu i wzięło udział w akcji. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom (zwłaszcza klas młodszych) za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

 

Dziękujemy raz jeszcze, jesteście piękni, jesteście wielcy :)))

opiekunowie SKW