2023-06-06

Finał V edycji akcji ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci

Serdecznie dziękujemy  wszystkim z Państwa za wsparcie działań charytatywnych prowadzonych przez naszych wolontariuszy w roku szkolnym 2022/2023. Jako Szkolne Koło Wolontariatu wsparliśmy wiele akcji na rzecz drugiego człowieka, szkoły i środowiska lokalnego. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomaganie:  Rodzicom, Uczniom oraz Kadrze Pedagogicznej. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy pomagać innym.
W bieżącym roku szkolnym wspieraliśmy między innymi Podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci. Dzisiaj chcieliśmy podzielić się z Państwem słowami podziękowania od Pierwszej Damy, Pani Agaty Kornhauser-Dudy, która po raz kolejny objęła konkurs honorowym Patronatem. Cieszymy się również z otrzymanego  Certyfikatu „Szkoła z Pasją Pomagania”

Zapraszamy  do oglądnięcia wirtualnej Gali kończącej konkurs „Szkoła z Pasją Pomagania”, przygotowanej przez Zespół Alma Spei Hospicjum dla Dzieci.