2023-11-06

Akademia Cogito – rok szkolny 2023/2024 – Start Projektu (zajęcia biologiczno-geograficzne)

W dniu 26 października 2023 roku rozpoczęliśmy działalność naszej szkolnej Akademii Cogito. To już kolejny rok tego projektu. Zajęcia są prowadzone dla uczniów klas 1-3 i cieszą się naprawdę dużym powodzeniem. Tematyką obejmują przedmioty przyrodnicze, matematyczne, językowe, plastyczne.

   W tym roku szkolnym celowo rozpoczęliśmy zajęciami biologiczno-geograficznymi, gdyż to właśnie tematyka przyrodnicza cieszy się zawsze największym zainteresowaniem. Wyruszyliśmy z owadami po Polsce i świecie. Były tradycyjne malowanki (mapki, motyle, żuki), gabloty z owadami z naszego kraju, z Afryki i Ameryki Południowej, było losowanie tematycznych gadżetów.
Serdecznie dziękujemy Julii Białczyk i Milenie Sikorze z klasy 7a za pomoc w opiece nad koleżankami i kolegami z klas młodszych oraz Michałowi Kowalskiemu z klasy 8a za pracę fotografa, który uwiecznił nasze emocje związane z zajęciami na robionych przez siebie zdjęciach.

Warto zaznaczyć, że w tym roku szkolnym zajęcia te cieszyły się tak dużym zainteresowaniem młodszych uczniów, iż prowadzące musiały wyznaczyć aż dwa terminy zajęć. I był to to właśnie 26 października oraz 8 listopada 2023 roku.

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i energię!!!

DO ZOBACZENIA ZNOWU :)))

Małgorzata Strzebońska i Anna Przybyłowicz.