2024-06-02

Zielona szkoła klas VI b i VI c

W drugiej połowie kwietnia klasy 6b (pod opieką p. B. Arend i p. P. Famulskiej) oraz 6c (pod opieką p. M. Żurek i p. I. Kasprzyk) wyjechały na zieloną szkołę do Gdańska. Był to tydzień pełen wrażeń i atrakcji. Szóstoklasiści poznali ciekawe miejsca w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Płynęli statkiem, zwiedzili ORP Błyskawica i żaglowiec Dar Pomorza, często spacerowali plażą. Jako przedstawiciele SP 92 im. Bohaterów Westerplatte uczniowie mieli okazję odwiedzić miejsce walk patronów szkoły i złożyć kwiaty pod pomnikiem na Westerplatte. Każdy dzień wypełniały liczne atrakcje, a uczniowie mieli okazję nie tylko wypocząć, ale przede wszystkim wzbogacić swoją wiedzę i sprawdzić się w nowych sytuacjach. Tydzień minął bardzo szybko i na pewno zostanie uczestnikom na długo w pamięci.
Tagi wpisu:
Prev Post

Next Post