2023-10-09

Szkolne Koło Wolontariatu – Razem sprzątamy świat!

25 września 2023 roku odbył się wyjazd Szkolnego Koła Wolontariatu do Doliny Będkowskiej – Brandysówka, gdzie nasi wolontariusze zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki uczestniczyli w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata łączy ludzi”.

Pełni energii i humoru, porządkowali las i prowadzące po nim szlaki. Dzięki bezdeszczowej pogodzie akcja przebiegła szybko i sprawnie, a efekty pracy wolontariuszy ucieszyły nie tylko nas, ale też pracowników GOPR i zarządcę Brandysówki.

Czynny udział w tym przedsięwzięciu dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o środowisko oraz czystość otoczenia. Ale nie tylko akcja sprzątania była celem naszego wyjazdu. Miło spędziliśmy czas integrując się przy ognisku i tańcach.

Oczywiście nie zabrakło belgijki J. To był dobry czas!

Opiekunowie akcji dziękują wszystkim za zaangażowanie.

Jesteśmy z Was dumni :-))))