2023-10-24

Kremówki w „Kawiarence u Lolka” 2023/2024

Kremówki w „Kawiarence u Lolka”

W tym roku wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu prowadzili zbiórkę na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci objętych opieką przez Małopolskie Hospicjum w Nowej Hucie oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej z ul. Ułanów. O tym, że lubimy pomagać, świadczą coroczne akcje SKW w które włączają się Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy. W tym roku, szkolni wolontariusze częstowali wspaniałymi kremówkami, za które goście „Kawiarenki u Lolka” przekazywali dowolne kwoty do przygotowanych puszek. Kwota została podzielona i przekazana do placówek na zakup środków opatrunkowych dla podopiecznych. Wszystkim bardzo dziękujemy za przyłączenie się do akcji.

Udało nam się zebrać 1.385 zł :))))))

Warto pomagać! Dobro zawsze powraca!!!

Zdjęcia w galerii autorstwa p. Pauliny Famulskiej i Michała Kowalskiego z kl. VIIIa