2023-09-11

Wystawa fotograficzna „Ukryte w kadrze”

W Holu Kamiennym Magistratu można obejrzeć wystawę „Ukryte w kadrze”, na której swoje prace prezentują uczniowie naszej szkoły. Fotografie te powstały w ramach zajęć rozwijających, których opiekunem była pani Iwona Ćwik. Ich tematyka jest tak szeroka, jak wszechstronne są pasje ich młodych twórców. Ogromne zaangażowanie i motywacja uczniów oraz wsparcie ze strony opiekuna i szkoły sprawiły, że  powstałe fotografie zostały nagrodzone w wielu konkursach o zasięgu nie tylko lokalnym, ale także ogólnopolskim , a nawet międzynarodowym. Pasja i sukcesy naszych uczniów zostały docenione przez władze miasta, dzięki którym nasi młodzi artyści mają niezapomnianą okazję zaprezentować się w tak wyjątkowym miejscu, jakim są historyczne wnętrza Urzędu Miasta Krakowa. 

Wszystkich zainteresowanych tym, co zostało „Ukryte w kadrze” przez naszych uczniów zapraszamy do Magistratu przy placu Wszystkich Świętych 3-4 . Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających każdego dnia do godziny 15.30 i potrwa do piątku – 15 września.

Tagi wpisu: