2023-04-11

KIERMASZ WIELKANOCNY

Na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych zorganizowany przez Wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się ozdoby wykonane przez osoby niepełnosprawne z nowohuckich WTZ i ŚDS oraz przez wolontariuszy szkoły. Były one bardzo pomysłowe i kolorowe. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac.  Dzięki hojności i zaangażowaniu uczniów udało się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na potrzeby osób niepełnosprawnych z WTZ i ŚDS. Część zebranych funduszy również wspomoże krakowskie Towarzystwo Opieki nad zwierzętami. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji!