2023-03-06

Pieluszka od zajączka- pomóżmy podopiecznym Hospicjum dla Dzieci ALMA SPEI

 W ramach akcji “Szkoła z Pasją Pomagania” w ciągu całego roku, realnie pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom, podopiecznym ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci. Hospicjum wspiera i pomaga  również dzieciom z Ukrainy. W tym miesiącu po raz kolejny przyłączamy się do akcji i prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Jest to ostatnia akcja w drodze do uzyskania certyfikatu „Szkoła z pasją Pomagania”. Dzięki Państwa pomocy, udało nam się realnie pomóc podczas poprzednich akcji. Teraz produkty, które zbieramy to przede wszystkim rzeczy  służące do  pielęgnacji ciała i mieszkania dzieci.

Kategorie produktów na potrzeby paczki higieniczno-pielęgnacyjnej:

  1. Specjalistyczne produkty kosmetyczne do pielęgnacji ciała i opieki (np. serii SENI, ALANTAN, LINOMAG, EMOLIUM, OILLAN): pianka do ciała myjąco-pielęgnująca, krem przeciw odparzeniom, maść przeciw odparzeniom, emulsja nawilżająca do skóry suchej, krem myjący, emolienty
  2. Płatki kosmetyczne
  3. Patyczki kosmetyczne
  4. Chusteczki higieniczne
  5. Chusteczki nawilżane
  6. Pieluszki jednorazowe w rozmiarach: 3, 4, 5, 6, 7
  7. Pieluszki SENI w rozmiarach: XS, S, M
  8. Podkłady higieniczne.

Zbieramy również produkty chemii gospodarczej: płyn do prania, do naczyń, do mycia szyb, do WC, do podłóg, do mycia łazienki, chusteczki czyszczące i ręczniki papierowe.

Produkty przynosimy do sali 28, gdzie zbiórkę prowadzą wolontariusze.

 Zbiórka trwa do 15 marca (środa).

 Z góry dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Pracownikom szkoły

RAZEM MOŻEMY WIELE!!!

Prev Post