2022-10-13

Ślubowanie pierwszoklasistów

13 października 2022 r. był w naszej szkole wyjątkowym dniem. Tego dnia przyjęliśmy w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 92 naszych pierwszoklasistów. Uroczystość zgromadziła mnóstwo gości – rodziców, dziadków, nauczycieli , dyrekcję szkoły. Odświętny charakter wydarzenia pierwszoklasiści podkreślili galowymi strojami, biretami oraz częścią artystyczną, która uświetniła to spotkanie. Podczas drugiej części uroczystości nasi najmłodsi zostali pasowani przez Panią Dyrektor Monikę Chmielewską na uczniów i złożyli uroczyste przyrzeczenie. Pierwszoklasistom życzmy, aby nasza szkoła stała się dla Nich drugim domem, gdzie będą chcieli przebywać i zgłębiać tajniki wiedzy. Kochani! Bądźcie tu szczęśliwi i odnajdźcie swoje pasje oraz prawdziwych przyjaciół.